METŲ VIRSMO ŠVENTĖS

2014 12 30

2014 metais gruodžio 21 d. tradiciškai prieš  šv. Kalėdas Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (toliau VLMA) pakvietė apsilankyti  tėvelio darbovietėje Anapilin išėjusio Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūno sūnelį Justą Vainorą, Kosove žuvusio Audriaus Šenavičiaus sūnelius Ugnių ir Roką ir jų mamas Vilmą ir Daivą. Tradiciškai vaišinomės arbata, imbieriniais meduoliais ir vaisiais.  Justukas pradžiugino drąsiai ir raiškiai padeklamuotu eilėraščiu apie žiemą ir jautėsi kaip namie. Juk jau ketvirti metai prieš šv. Kalėdas apsilanko muitinėje. Kaip ir kiekvienais metais prie medinės sijos pamatavome Justuko ūgį. Rezultatai nenuvylė: trečius metus iš eilės Justas paaugo per metus net septynis centimetrus.  Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijos ir Kalėdų senio vardu Justukui įteikėme dovanų čekį ir palinkėjome sėkmės moksle, sporte ir toliau džiuginti mamą ir VLMA tetas gražiu elgesiu, nuoširdžiu ir atviru bendravimu. Ugnius ir Rokas Šenavičiai jautėsi nedrąsiai: su VLMA nariais bendravo pirmą kartą. Valdybos narė Rima Zamkauskienė sukūrė Kalėdinę magišką nuotaiką, organizuodama   burtų traukimą ir spėjimą, kokie bus ateinantys metai. Dovanas dalijanti ožka – ateinančių Naujųjų metų simbolis, įteikė Ugniui ir Rokui pakvietimus į kinoteatrą ir prdžiugino ne tik brolius, bet ir mamą, nes atspėjo Ugniaus ir Roko norą moksleiviškų atostogų metu pažiūrėti gerą filmą. Kalėdiniai burtai, imbieriniai meduoliai, nuoširdūs palinkėjimai nutraukė pirmosios pažinties nejaukumą.  Tikimės, kad užsimezgęs nuoširdus bendravimas tęsis ir toliau.

Kaip ir kiekvienais metais Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojus Šv. Kalėdų proga pradžiugino VĮ ,,Aušros žvaigždė” vaikų globos namų auklėtinių sukurti atvirukai ir keramikos darbeliai. Šv. Kalėdų proga Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija suteikė vaikų globos namams finansinę paramą.

2014 m. gruodžio 18 d. VLMA nariai susirinko pasveikinti vienas kitą su artėjančiomis Metų virsmo šventėmis. Valdybos narė Valda Eringienė pradžiugino susirinkusius, dovanodama rankų darbo sages su ožkos, ateinančių metų simbolio, atvaizdu. VLMA pirmininkė Neringa Antanaitienė apžvelgdama 2014 m. nueitą mūsų visų kelią, palinkėjo iš jau prirašyto 2014 metų lapo trintuku ištrinti tai, kas nepasisekė, nuvylė, įskaudino ir prisiminti tik tai, kas įkvėpė ir skatino tobulėti.

VLMA valdyba dar kartą sveikina visus su Naujaisiais 2015 metais ir linki minčių, kurios virstų gerais darbais, linksmų žygių, nuoširdaus bendravimo ir tarpusavio supratimo!!!

Nuotraukos >>>

VLMA pirmininkė

 BAIDARIŲ ŽYGIS DUBYSA

2014 08 18

Už Raseinių, ant Dubysos,

Teka saulė, teka...

                          (Maironis) 

Kaip ir kasmet, VLMA valdybos aktyvaus poilsio entuziastai suorganizavo jau tradiciniu tapusį baidarių žygį Dubysos upe.

Šeštadienį (rugpjūčio 16 d.) ant Dubysos kranto įsikūrusioje sodyboje susirinko nemenkas būrelis plaukimo baidarėmis aistruolių, kurie nepabijojo sinoptikų pranešamų lietingų orų prognozių. Ir dangus jiems buvo maloningas... šypsojosi ir šildė saulė, visa gamta kvietė mėgautis vasaros teikiamais malonumais, nebojant net trumpalaikio lietučio.

Pirmąją dieną visi žygio dalyviai sėkmingai įveikė 16 km plaukimo baidarėmis trasą, po kurios jų jau laukė iškūrenta pirtelė.

Pasilepinę pirties malonumais, žygio dalyviai skubėjo ruoštis vakarienei ir diskotekai pagal 1980-ųjų metų muziką.

Buvo linksma: visi linksmai šnekučiavo, dalindamiesi plaukimo baidarėmis įspūdžiais, mėgavosi sodybos šeimininkų vakarienei pagamintu uzbekišku plovu, skaitė Maironio eiles, o vėliau šėlo šokio sūkuryje bei dainavo skambant gitarai.

Antrąją dieną ištvermingiausieji baidarių žygio dalyviai, pasistiprinę sočiais pusryčiais, vėl ėmėsi irklų ir sėkmingai įveikė 10 km trasą Dubysos upe.

Antroje dienos pusėje dalyviai, pasisėmę iš gamtos geros nuotaikos ir įspūdžių, skirstėsi namo.

Nuotraukos >>>                         

VLMA pirmininkė

DVIRAČIŲ ŽYGIS

2014 06 23

Praėjusį šeštadienį, birželio 21 d., Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijos (VLMA) aktyvaus poilsio entuziastai susirinko į dviračių žygį. Šį kartą pažintinis žygis dviračiais surengtas maršrutu Klaipėda-Juodkrantė-Klaipėda. Gražų šeštadienio rytą pasimėgauti dviračių teikiamais privalumais panoro 14 įvairaus amžiaus žygio dalyvių, neabejingų dviračių turizmui, sveikai gyvensenai bei aplinkos apsaugai.

Sėkmingai įveikę numatytą maršrutą, žygio dalyviai džiaugėsi turėję galimybę pasigrožėti gamta, bendravimu su kolegomis, pasidžiaugti tikros garinės pirties teikiamais malonumais bei po pirties atsigaivinti vėsiame jūros vandenyje.

Ačiū visiems už prasmingą pabuvimą drauge.

Nuotraukos >>>

 VLMA pirmininkė

KRAUJO DONORYSTĖS AKCIJA

2014 06 12

Š. m. birželio 11 d. Klaipėdos teritorinėje muitinėje įvyko Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijos inicijuota neatlygintinos kraujo donorystės akcija. Akcijoje sudalyvavo net 25 muitinės pareigūnai, iš kurių net 11 kraują davė pirmą kartą.

Išskirtinai, norime paminėti Danutę Viršilienę, dirbančią Mokesčių apskaitos ir išieškojimo skyriuje, kuri dalyvaudama šioje akcijoje, neatlygintinai paaukojo savo kraujo jau 31 kartą. Dėkojame jai ir visiems dalyvavusiems akcijoje už sąmoningumą gelbėjant savo tautiečių sveikatą  ir gyvybes.

Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos teritorinės muitinės vadovybei, kad palaikė mūsų iniciatyvą ir padėjo surengti minėtą akciją.

 VLMA pirmininkė Neringa Antanaitienė

VILTIES BĖGIMAS

2014 05 21

Prieš septynerius metus įvyko pirmasis “Vilties bėgimas” Klaipėdos miesto gatvėmis, kuris tradiciškai sukvietė visus neabejingus šiam gražiam, kažkada Klaipėdos pranciškonų įkvėptam ir pradėtam įgyvendinti projektui, kviečiančiam tautą solidarumui su onkologiniais ligoniais, budinančiam visus vilčiai, taikai, broliškumui, bei geresniam gyvenimui.

Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (VLMA) yra nuolatinė šio gražaus renginio dalyvė. Todėl ir šį saulėtą gegužės sekmadienį (gegužės 18 d.) tradiciškai Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijos pakviesti Vilties bėgime dalyvavo tiek VLMA nariai ir jų artimieji, bei šiai gražiai idėjai neabejingi ir kiti Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojai.

Džiugu, kad šiais metais turėjome dalyvių, kurie norėjo išbandyti savo jėgas 2,9 km,  5,6 km ir 10 km distancijose.

Vienas iš ištvermingiausių buvo Klaipėdos TM Mobiliųjų grupių skyriaus pareigūnas Kęstutis Šimkus, kuris nepabijojo įveikti 10 km distanciją.

5,6 km distanciją sėkmingai įveikė Reda Jasaitė, Vaida Petraitienė, Marius Gaidelis, Vaidas Kuliešius, Gediminas Dabševičius ir Gediminas Uselis.

 Pasipuošę baltais su Vilties bėgimo simbolika marškinėliais, šį kartą 2,9 km nuotolį sėkmingai įveikė šeši dalyviai tarp, kurių buvo ir jauniausieji mūsų dalyviai: Karolis Žalimas bei Lukas Ruškys. Šaunuoliai...

 Ačiū visiems už prasmingos idėjos palaikymą, prasmingą pabuvimą drauge ir bendrą kelionę į Viltį... 

VLMA pirmininkė

ĮVYKO VLMA ATASKAITINIS SUSIRINKIMAS

2014 04 04

Šių metų balandžio 4 d. įvykusiame visuotiniame ataskaitiniame rinkiminiame Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijos (VLMA) narių susirinkime tradiciškai apžvelgti praėję asociacijos veiklos metai ir svarbiausi jų įvykiai, prisiminti nuveikti prasmingi darbai ir įvykę pramoginiai renginiai bei išrinktas naujas asociacijos pirmininkas ir  nauja asociacijos valdyba.  Asociacijos pirmininke išrinkta Neringa Antanaitienė. Nuoširdžiai sveikiname pirmininkę ir naująją valdybą ir likime energijos kupino polėkio naujiems darbams, įdomių ir nestandartinių idėjų.

Pristatydama asociacijos veiklos ataskaitą VLMA pirmininkė Rima Loreta Zamkauskienė pradėjo gera žinia, kad valdybos nutarimu, viena iš VLMA steigėjų, Klaipėdos TM viršininkė Rita Kunickienė priimta VLMA garbės nare. Nuoširdžiai tuo džiaugiamės.

Praėję metai buvo kupini įvairių renginių, kuriuose aktyviai dalyvavo bei asociacijos propaguojamas idėjas palaikė tikrai nemažas VLMA ir ne VLMA narių būrys, VLMA narių artimieji ir draugai. Per antruosius VLMA valdybos veiklos metus VLMA gretos nesumažėjo, o padidėjo – įstojo 4 nauji nariai (išstojo 2 nariai), tad šiuo metu asociacija vienija 57 buvusius ir esamus uostamiesčio muitinės darbuotojus.

Valdyba ne tik organizavo ir pravedė jau tradiciniais tapusius renginius, bet ir stengėsi teikti paramą ir kitokią pagalbą našlaičiams. Siekiant planuoti kitų metų veiklą, susirinkimo metu pateikta anketa, kurioje asociacijos nariai buvo paprašyti pasisakyti apie tai, kas patinka ar kas nepatinka asociacijos veikloje, pasiūlyti naujų idėjų...

Apibendrinus anketos rezultatus, malonu pastebėti, kad valdybos darbą asociacijos nariai įvertino teigiamai. Daugiausiai teigiamų įvertinimų sulaukė baidarių žygis Dubysos upe ir kalėdinė kelionė į Druskininkus. Taip pat valdyba sulaukė pasiūlymų šiais metais organizuoti  kuo daugiau kelionių ne tik po Lietuvą, bet ir už jos ribų. Būtinai organizuoti visų pamėgtą baidarių žygį.  Pasiūlyta aplankyti Kauno muzikinį teatrą, Panemunės pilis ir kt. VLMA vadyba dėkinga už pasitikėjimą ir stengsis įgyvendinti asociacijos narių lūkesčius.

Asociacijos narius, negalėjusius dalyvauti susirinkime, maloniai kviečiame susipažinti su VLMA veiklos ataskaita, revizijos aktu, susirinkimo protokolu rubrikoje ,,Veikla“.

TARPTAUTINĖ MUITINIŲ DIENA TRADICIŠKAI PAMINĖTA BOULINGO TURNYRU

2014 01 25

Jau senokai uostamiestyje prigijusi išties graži tradicija Tarptautinę muitinių dieną minėti išmėginant jėgas boulingo turnyruose vėl subūrė šio žaidimo mėgėjus. Ir šį kartą tradiciškai Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (VLMA) į organizuotą boulingo turnyrą pakvietė ne tik Lietuvos muitinės darbuotojus ir jų šeimų narius, bet ir kitų institucijų asociacijų atstovus. VII-ajame boulingo turnyre tradiciškai dalyvavo ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės poskyrio nariai su šeimomis bei policijos atstovai. Sveikindama susirinkusius su Tarptautine muitinių diena, pirmininkė Rima Zamkauskienė pasidžiaugė, kad turnyras surengtas sausio 25 d., kai kalendorius skelbia pusiaužiemį – virsmą į naują būseną. Šią dieną net meška verčiasi ant kito šono...   Pirmininkė palinkėjo turnyro dalyviams energijos, veržlumo, azartiško žaidimo, geros nuotaikos.

„Honolulu“ boulingo klube vykusiame turnyre varžėsi 6 komandos: ,,Panemunė“, ,,Pareigūnai United“, TPA Pakrančių apsaugos rinktinės komanda, VLMA komanda ir rinktinė komanda, sudaryta iš VLMA narių ir  vaikų. Savo gebėjimus varžovai aiškinosi dviejuose turnyro turuose.

Tarp jauniausių turnyro dalyvių pirmąją vietą užtikrintai laimėjo A. Siurblys. Iš turnyre besivaržančių moterų geriausią asmeninį rezultatą pasiekė VLMA narė Neringa Antanaitienė ir užėmė pirmą vietą. Vyrų nugalėtojų gretose I vietą iškovojo komandos ,,Pareigūnai United“ dalyvis – policijos pareigūnas Sigitas Siurblys, kuris pasiekė ir absoliučiai geriausią vieno turo rezultatą vyrų tarpe.

Komandinėse varžybose dalyvavo 6 komandos. Įspūdingu žaidimu ir azartu stebinusi pirmoji į turnyrą užsiregistravusi ,,Pareigūnai United“ komanda surinko daugiausiai taškų ir be abejonės buvo pripažinta šio turnyro lydere. Antrąją vietą iškovojo TPA Pakrančių apsaugos rinktinės komanda, o garbinga trečioji vieta atiteko komandai ,,Panemunė“. VLMA atskiru prizu apdovanotas Mindaugas Klimas už iniciatyvą, sudarant   įvairialypę komandą iš muitinės, policijos, teisėsaugos pareigūnų. ,,Pareigūnai United“ komanda, sudaryta iš kelių valstybės tarnybos institucijų pareigūnų ne tik surinko daugiausia taškų, bet tuo pačiu suteikė turnyrui daugiau spalvingumo ir nuotaikingumo.

Foto>>>