PRIEŠ ŠVENTES MUITINĖS PAREIGŪNAI NEPAMIRŠTA IR BUVUSIŲ KOLEGŲ ŠEIMŲ

2008 12 23

Tęsdama pradėtus gerus ir prasmingus darbus Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija prieš Kalėdas nusprendė dovanomis pradžiuginti ir mirusio Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūno Mindaugo Vainoriaus pustrečių metukų našlaitį sūnelį Justuką.

Pirmadienį, gruodžio 22 d., dovanų čekį apsipirkti vaikiškų prekių parduotuvėje, Justuko mamai asociacijos vardu įteikė muitininko šeimą aplankę asociacijos nariai.

Šiltai sutikusi svečius, mažylio mama, Vilma Vainorienė, prisipažino nustebusi sulaukusi buvusių vyro bendradarbių dėmesio jos šeimai ir džiaugėsi per šias Kalėdas galėsianti pradžiuginti Justuką gausiomis dovanomis.

Na, o mes visi Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijos nariai linkime Justukui ir jo mamai gražių švenčių ir pačių geriausių ateinančių Jaučio metų, kurie atneštų daugiau džiaugsmo, naujus tikslus, idėjas ir viltis.

MUITINĖS PAREIGŪNŲ DOVANA VAIKAMS – KELIONĖ Į ŠIAULIUS

2008 12 14

Artėjant gražiausioms ir prasmingiausioms metų šventėms Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (VLMA) tęsdama gražias tradicijas, gruodžio 13 d., vaikų globos namų „Aušros žvaigždė“ auklėtiniams suorganizavo šventinį labdaros renginį, skirtą susipažinti, papramogauti ir kartu gerai praleisti laisvą laiką. Šį kartą asociacijos nariai pakvietė vaikus nuvykti į Šiaulių arenoje vykusį Tele Bim-Bam ir jų draugų – pop grupių „69 danguje“, „Mokinukių“ ir Merūno koncertą bei aplankyti kitas Šiaulių mieste lankytinas vietas.

Ankstų šeštadienio rytą 13 vaikų globos namų „Aušros žvaigždė“ auklėtinių ir 8 asociacijos narių vaikai, lydimi tėvų ir organizatorių, išsiruošė kelionėn į Šiaulius. Kelionė į Saulės miestą neprailgo, nes jos metu jauniesiems visuomenės nariams pristatyta VLMA veikla, pateikti istoriniai faktai apie Šiaulių miestą, pristatytos pagrindinės muitinės funkcijos, papasakoti įdomesni kontrabandos slėpimo atvejai, kalbėta apie tai, kaip tapti muitinės pareigūnu, kuo ypatinga kadetų mokykla, kurioje mokosi  vaikų globos namų „Aušros žvaigždė“ auklėtiniai ir pan.

Atvykę į Šiaulius, išvykos dalyviai pirmiausia aplankė šiame mieste esantį Katinų muziejų, garsinantį Šiaulius visame pasaulyje. Didelį įspūdį paliko ne tik tūkstančiai iš įvairių medžiagų pagaminti katinų egzemplioriai, atkeliavę iš įvairių pasaulio šalių, bet ir muziejaus įkūrėjos bei vadovės Vandos Kavaliauskienės pasakojimai apie katinų rūšis, jų charakterius bei buvusį pirmąjį Katinų muziejaus direktorių – katiną Mikį ir dabar vadovaujančią katę direktorienę Filomeną. Ne mažiau visų dėmesio susilaukė ir Jaunųjų gamtininkų centro augintiniai – mažiausieji išvykos dalyviai tiesiog negalėjo atitraukti akių nuo beždžionėlės, margaplunksnių papūgų, vėžlių ir kitų ne kasdien matomų gyvūnų.

Aplankę Katinų muziejų ir Jaunųjų gamtininkų centrą bei papietavę, išvykos dalyviai nuskubėjo į Tele Bim-Bam ir jų draugų koncertą, vykusį Šiaulių arenoje. Koncerto metu atliekamiems, jau hitais tapusiems kūriniams, neliko abejingas niekas – ir suaugę, ir vaikai kartojo gerai žinomų dainų žodžius ir džiaugėsi galėdami būti kartu.

Dienos įspūdžius ir įgytas žinias įtvirtino pakeliui į Klaipėdą surengta viktorina, kurios laimėtojams įteikti saldėsiai, VLMA ženkliukai bei marškinėliai su VLMA logotipu.

Atsidėkodama už suorganizuotą kelionę ir prasmingai praleistą laiką, vaikų globos namų „Aušros žvaigždė“ vadovė Zita Matulionytė VLMA nariams padovanojo angelą delne, sakydama, kad esame maži, nes visi telpame į Kūrėjo delną ir tuo pačiu labai dideli – darydami gerus darbus ir dovanodami vieni kitiems šilumą ir gerumą. Gerumo ir šilumos šios kelionės metu tikrai netrūko – skambėjo juokas, pokštai ir vaikų globos namų „Aušros žvaigždė“ auklėtinių atliekamos giesmės – pripildžiusios širdis gerumo, taurumo ir prasmės.

Tai jau antri metai kuomet VLMA nariai prieš Šv. Kalėdas skiria dėmesį tiems, kuriems galbūt jo reikia daugiausiai. Pernai jie aktyviai dalyvavo Muitinės departamento organizuotoje gerumo akcijoje „Nenusigręžk“ ir Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namų auklėtinius pradžiugino ,,Hario Poterio“ bei ,,Žiedų valdovo“ knygų rinkiniais.

 MUITINĖS PAREIGŪNŲ DOVANA VAIKAMS – KELIONĖ Į ŠIAULIUS

2008 12 14

Artėjant gražiausioms ir prasmingiausioms metų šventėms Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (VLMA) tęsdama gražias tradicijas, gruodžio 13 d., vaikų globos namų „Aušros žvaigždė“ auklėtiniams suorganizavo šventinį labdaros renginį, skirtą susipažinti, papramogauti ir kartu gerai praleisti laisvą laiką. Šį kartą asociacijos nariai pakvietė vaikus nuvykti į Šiaulių arenoje vykusį Tele Bim-Bam ir jų draugų – pop grupių „69 danguje“, „Mokinukių“ ir Merūno koncertą bei aplankyti kitas Šiaulių mieste lankytinas vietas. Plačiau>>

 MUITININKŲ DVIRAČIŲ ŽYGIS – DIENAI BE AUTOMOBILIO PAMINĖTI

2008 09 21

Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 20 d., Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (VLMA) visus mylinčius gamtą bei norinčius pabėgti nuo miesto triukšmo uostamiesčio muitinės pareigūnus ir jų šeimos narius pakvietė į dviračių žygį, skirtą Tarptautinei dienai be automobilio paminėti. Šį kartą pažintinis žygis dviračiais surengtas maršrutu Klaipėda-Palanga-Klaipėda. Gražų šeštadienio rytą pasimėgauti dviračių teikiamais privalumais panoro per 20 įvairaus amžiaus žygio dalyvių, neabejingų dviračių turizmui, sveikai gyvensenai bei aplinkos apsaugai. Sėkmingai įveikę numatytą maršrutą, žygio dalyviai džiaugėsi turėję galimybę pasigrožėti rudenėjančia gamta, bendravimu su kolegomis bei jau tradicija tampančiu dviračių žygiu, organizuojamu rudenį ir pavasarį. Daugelis šeštadienį vykusio dviračių žygio dalyvių buvo įsitikinę, jog jei tik leistų mūsų krašto oro sąlygos, savo keturrates transporto priemones nedvejodami iškeistų į kur kas ekologiškesnes – dviračius.

Įveikti dviračiu apie 40 kilometrų atstumą dalyviams nebuvo didelis iššūkis, nes tokio pobūdžio žygiuose VLMA nariai dalyvauja jau nebe pirmą kartą. Pernai spalio pradžioje muitinės pareigūnai suorganizavo dviračių žygį, siekdami paminėti 17-ąsias Lietuvos muitinės atkūrimo metines, o šių metų gegužės pabaigoje asociacijos nariai dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės organizuotame renginyje „Susipažinkime! Mes – pasieniečiai", kuriame ne tik susipažino su Kopgalio užkarda ir turima VSAT technika, bet ir išmėgino savo jėgas dviračių žygyje iš Kopgalio į Juodkrantę ir atgal.

 SUSITIKIMAS BOULINGO KLUBE „HONOLULU"

2008 08 28

2008 m. rugpjūčio 27 d. VLMA nariai rinkosi boulingo klube ,,HONOLULU" linksmai praleisti vakarą, pabendrauti kolegų ir šeimos narių rate. Keletas akimirkų iš šio vakaro >>

 DVIRAČIŲ ŽYGIS

2008 06 01

2008 m. gegužės 31 d. Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijos (VLMA) nariai dalyvavo VSAT organizuotame dviračių žygyje iš Kopgalio į Juodkrantę ir atgal.

Žygio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Kopgalio užkarda, turima VSAT technika, išmėginti katerius ir turiningai praleisti laiką su kolegomis.

BOULINGO TURNYRAS

2008 01 27

 2008 m. sausio 26 d., Tarptautinės muitinių dienos proga Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija „Honolulu boulingo“ centre suorganizavo boulingo turnyrą, skirtą ne tik atmintinai dienai paminėti, bet ir siekiant kurti naujas tradicijas.

Organizuojant šį turnyrą, visų pirmiausia siekta suburti kuo daugiau muitinės darbuotojų bei jų šeimos narių turiningam laisvalaikio praleidimui, propaguojant aktyvų poilsį bei draugiškus tarpusavio ryšius. Kitas renginio tikslas – išaiškinti geriausius boulingo žaidėjus Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojų bei jų šeimos narių tarpe.

Vėjuotą ir lietingą šeštadienio popietę kupini giedrios nuotaikos į boulingo turnyrą varžytis ir palaikyti žaidėjų atvyko apie 60 muitinės darbuotojų ir jų šeimos narių. Varžybose dalyvavo 19 moterų ir 20 vyrų, kurie savo jėgas išbandyti galėjo dviejuose turuose. Bene atkakliausia kova vyko tarp moterų – susumavus abejų turų rezultatus dvi geriausios žaidėjos surinko po 229 taškus, dėl to organizatoriams skubiai teko rengti „mini superfinalą“, po kurio ir paaiškėjo, kad tą dieną sėkmė šypsojosi Pažeidimų prevencijos skyriaus mobiliosios grupės inspektorei Verai Kostyrko. Antra vieta atiteko Pilies jūrų uosto posto inspektorei Ingai Fomičiovai, o trečią vietą iškovojo Muitinės procedūrų priežiūros skyriaus vyresnioji inspektorė Raimonda Zajauskaitė.

Vyrų nugalėtojų trejete pirmą vietą užėmė Pilies jūrų uosto posto viršininko pavaduotojas Gintautas Buvarskis, antrą vietą iškovojo Muitinės procedūrų priežiūros skyriaus viršininko pavaduotojos vyras Arnoldas Ubys, trečiąją – Malkų įlankos jūrų uosto posto inspektorius Dainius Povilonis.

Kaip ir visos varžybos, boulingo turnyras baigėsi linksmais apdovanojimais. Geriausius rezultatus parodę žaidėjai apdovanoti prizais ir diplomais. Atminimo dovanos įteiktos Arnoldui Ubiui, pirmajame ture surinkusiam daugiausiai taškų ir Muitinės priežiūros uostuose skyriaus viršininkei Linai Tuzikaitei, turinčiai daugiausiai galimybių tobulėti boulingo žaidime.

„Honolulu boulingo“ centre smagiai praleidę laisvalaikį boulingo turnyro dalyviai ir sirgaliai kalbėjo, kad renginys paliko neišdildomus įspūdžius, buvo kupinas sportinio azarto ir geros nuotaikos. Dėl to kilo idėjų, kad toks tarptautinės muitinių dienos minėjimas galėtų tapti tradicija, o organizuojamuose turnyruose galėtų dalyvauti žaidėjai iš visos Lietuvos muitinės.